YLF detayları belli oldu!

YLF detayları belli oldu!

Yükselme Ligi Finalleri bu hafta oynanacak çeyrek final karşılaşmaları ile başlıyor.

2-3 Ağustos tarihlerinde 3 maç üzerinden oynanacak çeyrek final mücadeleleri LoL TV’de yayınlanacak. Takımların ve eşleşmelerin geçtiğimiz hafta belli olduğu Yükselme Ligi Finalleri için sistemin nasıl oluştuğunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak önceki duyurumuza gidebilirsiniz.

Yükselme Ligi Finalleri fikstürü

2 Ağustos Salı

18.00 – NumberOne Esports vs ModZ
21.00 – Victorious ACE vs Future Fighters

3 Ağustos Çarşamba

18.00 – Team Ororo vs SAW ESPORT
21.00 – SuperMassive TNG vs Team Cappadocia

23 Ağustos Salı

YLF Yarı Final karşılaşmaları

24 Ağustos Çarşamba

YLF 3.lük karşılaşması
YLF Final karşılaşması

Takımları tanıyalım

Yükselme Ligi Finalleri’nde mücadele edecek 8 takımın kadroları dün itibariyle kilitlendi. Türkiye’de ilk kez rekabete katılacak yabancı oyuncuların ve genç yeteneklerin bulunduğu kadroların yanı sıra daha önce Şampiyonluk Ligi tecrübesi yaşamış isimler de bu mevsim Yükselme Ligi’nde mücadele edecek.

Sıralama seri başı sistemine göre yapılmıştır.

NumberOne Esports Club

Üst koridor: Tucake / Sideswipe
Ormancı: BINS
Orta koridor: Safe
Nişancı: Reality
Destek: Swanepoel

Victorious ACE

Üst koridor: Broken Blade / Silphi
Ormancı: Kanani
Orta koridor: Abbedagge / Energy
Nişancı: meân
Destek: Veux / Madagger

Team Orora

Üst koridor: Brolia / Mayhem
Ormancı: Nerroh / Mohayto
Orta koridor: Nisqy
Nişancı: j1mmy
Destek: Kirdos

SuperMassive TNG

Üst koridor: Kektz
Ormancı: âppèn
Orta koridor: Crossman / WaenA
Nişancı: HeaQ
Destek: Purple / Hazel

Cappadocia eSports Club

Üst koridor: Splendor1402
Ormancı: TynX
Orta koridor: Deathrip / Hebe
Nişancı: NLEBigiBang
Destek: Mr 0g0 / Cyclöne

SAW ESPORT

Üst koridor: Orome / Guilford
Ormancı: Berent
Orta koridor: vvvrow
Nişancı: JerJak
Destek: Absolute / Gottingenli

Future Fighters eSports

Üst koridor: âprox
Ormancı: KonDziSan
Orta koridor: Sebekx / Ràu
Nişancı: kuarix
Destek: JAPONE / Whoxpen / Jâwks

ModZ

Üst koridor: Mâtilda
Ormancı: shoo
Orta koridor: Muzgash
Nişancı: Jesklaaa / Purivier
Destek: Sonic

Bugün ve yarın oynanacak Yükselme Ligi Finalleri'nde görüşmek üzere!