HKT 45 kayıtları açıldı

HKT 45 kayıtları açıldı

Rekabeti internet kafelere taşıyan Haftalık Kafe Turnuvaları’nın 45.si bu hafta gerçekleşiyor.

45. HKT 10 Aralık Cumartesi günü Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Edirne, Kayseri, Muğla, Osmaniye, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon illerini, 11 Aralık Pazar günü ise Aksaray, Bitlis, İstanbul ve Muğla illerini ziyaret ediyor olacak.

HKT 45 için kayıtlar şu andan itibaren açık, aşağıdaki listeden katılmak istediğiniz HKT için Topluluk Etkinlikleri sayfasına gidebilir ve takımınızı kaydedebilirsiniz. Kayıtlar 8 Aralık Perşembe günü 23.30’da sona erecek ve tüm kafeler için kayıtları onaylanan takımlar 9 Aralık Cuma günü 16.00’da Panolar'ın espor bölümü üzerinden duyurulacak. Unutmayın, turnuvaya katılmak isteyen her oyuncunun kendi hesabı ile turnuvaya kayıt olması gerekmektedir. Kayıt sırasında takım kaptanları tarafından "not" olarak bildirilen kayıtlar geçerli olmamaktadır. Eksik kayıt yapılan turnuva başvuruları geçersiz sayılmaktadır.

HKT 45 için belirlenen iller ve illerdeki kafeleri aşağıda bulabilir, ilgili bağlantıya tıklayarak kayıt sayfasına gidebilirsiniz.

10 Aralık Cumartesi

 

11 Aralık Pazar

 

Tüm Haftalık Kafe Turnuvaları’nda geçerli olan kural setine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Katıldığı HKT’nin finalinde oynayan 10 oyuncu, RP ödüllerinin yanı sıra Miss Fortune ve Waterloo Miss Fortune kostümü kazanacak.